Виборг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q21176 (translate me))
сНема опис на уредувањето
| image_skyline = Viborg - set fra øst.jpg
| image_seal = Viborgs våben.png
| pushpin_map = [[Denmark]]
| map_caption = ЛокацијаМестоположба во Данска
| coordinates_region = DK
| subdivision_type =

Прегледник