Тасос: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| image_skyline = Thassos-Limenas.jpg
| image_alt =
| image_caption = [[Боровец (Тасос)|Боровец]] (ТасосЛименас)
| imagesize =
| image_flag =

Прегледник