Прејди на содржината

Ставрополски Крај: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 8 години
[проверена преработка][проверена преработка]
с (нов клуч за подредување на Категорија:Ставрополски крај: " " со помош на HotCat)
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" |Ставрополски крај
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[Податотека:Flag of Stavropol Krai.pngsvg|200п|Знаме на Ставрополскиот крај]]
| style="vertical-align: middle;" | [[Податотека:Coat of Arms of Stavropol kray.png|100п|Грб на Ставрополскиот крај]]
|-
96

уредувања