Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 14 години
с
Бот Менува: en:State University of Tetovo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Менува: en:State University of Tetovo)
 
[[bg:Тетовски университет]]
[[en:State University of TetovaTetovo]]
[[no:Statsuniversitetet i Tetovo]]
[[pl:Państwowy Uniwersytet w Tetovie]]
916

уредувања

Прегледник