Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 6 години
с
с
* [[Список на села во Бер]]
 
 
{{Бер}}
{{Историски главни градови на Македонија}}
{{Светско наследство во Грција}}
 
[[Категорија:Бер]]
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Светско наследство во Грција]]

Прегледник