Прејди на содржината

Лешок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 8 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врска|Lešok}}
* [http://www.lesok.org.mk/ Мрежен локалитет за Лешок]
* [http://www.spiroski.com.mk www.spiroski.com.mk]