Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 6 години
incorrect depiction (GlobalReplace v0.3)
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q134521 (translate me))
(incorrect depiction (GlobalReplace v0.3))
<gallery>
File:First_Flag_of_Bhutan.svg|Првото знаме на Бутан користено до 1956.
File:Second_Flag_of_BhutanFlag of Bhutan (1956-1969).svg|Знамето на Бутан од 1956 до 1969.
</gallery>
</center>
96

уредувања

Прегледник