Разлика помеѓу преработките на „Грб на Лихтенштајн“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 34 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q207282 (translate me))
{{Infobox Coat of arms
|name = Грб на Лихтенштајн
|image = National Coat of arms of LiechtensteinStaatswappen-Liechtensteins.svg
|image_width = 150
|middle =
Анонимен корисник

Прегледник