Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 83 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Dragalevtsi_monastery_Gruev_1.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:...
с (Bot: Migrating 22 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q378943 (translate me))
с (Бришење на "Dragalevtsi_monastery_Gruev_1.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:...)
<gallery>
Image:Vitosha Cherni Vruh 12.JPG|Црни врв со [[Рила]] во позадина
 
Image:Dragalevtsi monastery Gruev 1.JPG|Драгалевскиот манастир
Image:Vitosha Salamander 2.JPG|Salamandra salamandra во Витоша
Image:Golyam-Rezen-east.jpg|Карпите на врвот Гољам Резен

Прегледник