Предлошка:User fr-1: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Fix
сНема опис на уредувањето
с (Fix)
 
{| cellspacing="0" style="width:238px;background:#E0E8FF"
| style="width:45px;height:45px;background:#99B3FF;text-align:center;font-size:14pt" | '''fr-1'''
| style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em" | Cette personne maîtrise le '''[[:Category:User fr|français]]''' à un niveau '''[[:Category:Корисник fr|élémentaire]]'''.[[CategoryКатегорија:Корисник fr|{{PAGENAME}}]][[CategoryКатегорија:Корисник fr|{{PAGENAME}}]]
|}</div>
<noinclude>

Прегледник