Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [[Тристанов акорд]]
 
 
{{нормативна контрола|PND=118594117|LCCN=n/79/89831|VIAF=29732107|SELIBR=208148}}
 
{{Вагнер}}
{{Романтизам}}
 
 
{{нормативна контрола|PND=118594117|LCCN=n/79/89831|VIAF=29732107|SELIBR=208148}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вагнер, Рихард}}

Прегледник