Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 88 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
== Наводи ==
{{reflistнаводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рокфелер, Џон Дејвисон}}
[[Категорија:Американски бизнисмени]]
[[Категорија:Американски милијардери]]

Прегледник