Разлика помеѓу преработките на „Славој Жижек“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 31 бајт ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| era = [[XX век|XX]] / [[XX век]]
| color = #B0C4DE
| image = Slavoj Zizek Fotin MLiverpool Kubik May15 2009 09cropped.jpg
| caption = Славој Жижек во [[ВаршаваЛиверпул]], [[Полска]], 15 мај 20092008 г.
| name = Славој Жижек
| birth_date = {{Birth date and age|df=yes|1949|3|21}}

Прегледник