Разлика помеѓу преработките на „Герд Милер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | name = Герд Милер | image = Податотека:BOMBERGERDMUELLER.JPG|230px|...)
 
 
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Баерн Минхен]]

Прегледник