Разлика помеѓу преработките на „Резекне“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{Латвија-никулец}}
[[CategoryКатегорија:Градови во Латвија]]

Прегледник