Разлика помеѓу преработките на „Мокегва (регион)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 31 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q208182 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Региони во Перу}}
 
[[CategoryКатегорија:Региони во Перу]]

Прегледник