Ант (атол): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q570479 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
 
{{coord|6.776|157.961|dim:50000_region:FM|display=title}}
 
[[CategoryКатегорија:Острови во Понпеј]]
 
{{Микронезија-никулец}}

Прегледник