Прејди на содржината

Актобинска област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 41 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q485437 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
{{Provinces of Kazakhstan}}
 
[[CategoryКатегорија:Области во Казахстан]]
[[CategoryКатегорија:Актобе (област)| ]]