Википедија:За Википедија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: sh:Wikipedia:Dobrodošli 2
(+ навигациона лента и рамка)
с (Бот Додава: sh:Wikipedia:Dobrodošli 2)
[[pl:Wikipedia:Wstęp/2/Proszę nie edytuj tej strony]]
[[pt:Wikipedia:Introdução 2]]
[[sh:Wikipedia:Dobrodošli 2]]
[[sl:Wikipedija:Uvod 2]]
[[sr:Википедија:Добро дошли 2]]
59.415

уредувања

Прегледник