Разлика помеѓу преработките на „Повреда“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5.632 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: == '''Повреди''' == Повреди претставува оштетување на организмот под дејство на некој н...
(Создадена страница со: == '''Повреди''' == Повреди претставува оштетување на организмот под дејство на некој н...)
(нема разлика)

Прегледник