Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ОХВП 2013/2014-2“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {|align=right cellspacing=1 bgcolor=red |- bgcolor=white |align=center|File:Лого на О.У.Т.У. „Ванчо Питошески“ од Охр...
(Создадена страница со: {|align=right cellspacing=1 bgcolor=red |- bgcolor=white |align=center|File:Лого на О.У.Т.У. „Ванчо Питошески“ од Охр...)
(нема разлика)

Прегледник