Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 7 години
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.148 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
<!--See http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Footnotes for an explanation of how to generate footnotes using the<ref(erences/)> tags-->
{{reflist}}
 
{{САД-политичар-никулец}}
 
{{Претседатели на САД}}
 
[[Категорија:Претседатели на САД]]

Прегледник