Прејди на содржината

Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

с
Отстрането уредувањето на 95.86.20.163 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Вик Ретлхед|Вик Рет...
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 95.86.20.163 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Вик Ретлхед|Вик Рет...)
 
[[Категорија:Систем за дишење]]
Beliot drop nas ni sluzi za mocanjeee :D
106

уредувања