Сент Џон (Барбадос): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1626540
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1626540 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1626540)
 
[[Категорија:Парохии во Барбадос]]
 
[[fr:Saint John (Barbade)]]
127.214

уредувања

Прегледник