Печ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q45779
с (Бришење на "Postapalota.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Denniss поради:...)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q45779)
 
[[Категорија:Градови во Унгарија]]
 
[[mr:पेक्स]]
127.134

уредувања

Прегледник