Разлика помеѓу преработките на „Области во Казахстан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q836672
с
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q836672)
[[Категорија:Административна поделба на Казахстан]]
[[Категорија:Списоци за Казахстан]]
 
[[fa:فهرست استان‌های قزاقستان]]
126.171

уредување

Прегледник