Муслимански освојувања: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q275918
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 32 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q275918 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q275918)
 
[[Категорија:Исламски освојувања| ]]
 
[[vi:Cuộc xâm lược Hồi Giáo]]
127.201

уредување

Прегледник