Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q12904564
сНема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q12904564)
[[Категорија:Македонски бранители]]
[[Категорија:Обвинети од Хашкиот трибунал]]
 
[[en:Johan Tarculovski]]
127.132

уредувања

Прегледник