Печ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 66 бајти ,  пред 8 години
с
Бришење на "Postapalota.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Denniss поради:...
с (Бришење на "PécsBelvaros9.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Denniss пор...)
с (Бришење на "Postapalota.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Denniss поради:...)
Податотека:Lyceum templom Pécs.JPG|Катедрала.
 
Податотека:Postapalota.jpg|Палатата Пошта.
Податотека:Pecs04.jpg|Фонтата во градот.
Податотека:Jokai ter Pecs.jpg|Џокаи плоштадот.

Прегледник