Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ОХКР Навигација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {| cellspacing="0" style="background:cyan;" align=center |- | rowspan=2| File:Лого на ОУ „Кочо Рацин“ - Охрид.jpg|72px|center...
(Создадена страница со: {| cellspacing="0" style="background:cyan;" align=center |- | rowspan=2| File:Лого на ОУ „Кочо Рацин“ - Охрид.jpg|72px|center...)
 
(нема разлика)

Прегледник