Википедија:ОХКР: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 194 бајти ,  пред 8 години
|valign=top|44 ||valign=top| [[Гао Синѓан]] ||
# [[User:NatasaNedanoska|Наташа Неданоска]]
|-
|valign=top|45 ||valign=top| [[Халдор Килјан Лакснес]] ||
# [[User:damjan.mileski|Дамјан Милески]]
# [[User:NatasaNedanoska|Наташа Неданоска]]
 
|-
|}
Анонимен корисник

Прегледник