Неврокоп (општина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: ro:Obştina Gotze Delchev
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Община Гоце-Делчев)
с (Бот Додава: ro:Obştina Gotze Delchev)
 
[[bg:Община Гоце Делчев]]
[[ro:Obştina Gotze Delchev]]
[[ru:Община Гоце-Делчев]]
[[sr:Општина Гоце Делчев]]
59.415

уредувања

Прегледник