Јованка Радичевиќ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| youthclubs =
| years = 2004–2011<br />2011–2013<br />2013-
| clubs = {{flagicon|MNE}} [[ЖРК Будучност]]<br />{{flagicon|HUN}} [[Ѓер ЕТО]]<br /> {{flagicon|MKD}} [[ЖРК Вардар]]
| caps(goals) =
| nationalyears =
142

уредувања

Прегледник