Разлика помеѓу преработките на „Сасуоло“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 4.323 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Infobox Italian comune | name = Сасуоло | official_name = Città di Sassuolo | native_name = | image_skyline...
(Создадена страница со: {{Infobox Italian comune | name = Сасуоло | official_name = Città di Sassuolo | native_name = | image_skyline...)
(нема разлика)

Прегледник