Разговор со корисник:NatasaNedanoska: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
→‎Избришана статија: ново заглавие
Нема опис на уредувањето
(→‎Избришана статија: ново заглавие)
== Најактивен професор ==
Комисијата за избор додели трета награда за вашата активност во категоријата „најактивен професор“ во текот на учебната 2012/2013 година. Повеќе информации [[Википедија:Во вашето училиште#Избор на најактивни]].--[[User:Brest|brest]] <small>([[User talk:Brest|разговор]])</small> 15:00, 23 август 2013 (CEST)
 
== Избришана статија ==
 
Здраво, статијата за детскиот роман Марта ви беше избришана, поради тоа што воопшто не ги задоволуваше стандардите за статија на македонската Википедија, почнувајќи од насловот, нема воведен дел, раскажува на глави во романот, никаков стил на пишување. Статии за романи треба да се пишуваат на сосема различен настан, а доколку нешто сакате да пробувате постои специјална страница на вашата корисничка страница, на која можете да уредувате колку сакате. --[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 19:25, 10 декември 2013 (CET)

Прегледник