Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|{{ct|ALM|2011}}
|align=center|398
|[[Жан- Кристоф Перо|Перо]] (161), [[Џон Гадре|Гадре]] (126), [[Риналдо Ночентини|Ночентини]] (46), [[Ибер Дипон|Дипон]] (34), [[Лојд Мондори|Мондори]] (31)
|-
|align=center|16
|{{државнознаме|ФРА}}
|align=center|442
|[[Жан- Кристоф Перо|Перо]] (161), [[Џон Гадре|Гадре]] (126), [[Силвен Шаванел|Шаванел]] (90), [[Ибер Дипон|Дипон]] (34), [[Лојд Мондори|Мондори]] (31)
|-
|align=center|12

Прегледник