Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 236 бајти ,  пред 8 години
→‎Студиски албуми: дополнување
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7821360 (translate me))
(→‎Студиски албуми: дополнување)
* ''[[Во мој Стил]]'' (2009)
* ''[[Тони Зен е Суперзен]]'' (2011)
* ''[[Микро Скопски организми]]'' (2013)<ref>Ѓорге Стојанов, "Не станав познат да бидам швалериште", ''Антена'', бр. 804, петок, 22.11.2013, стр. 5.</ref>
 
==== Синглови ====

Прегледник