Државна изборна комисија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| minister2_pfo =
... etc.
| chief1_name = [[БорисНикола КондаркоРилковски]]
| chief1_position =
| chief2_name =
 
== Состав ==
* Претседател: [[Никола Рилковски]] ([[СДСМ]]) 2013- <ref>[http://www.telegraf.mk/aktuelno/67160-nikola-rilkovski-nov-pretsedatel-na-dik Никола Рилковски – нов претседател на ДИК] — Телеграф, 21 ноември 2013</ref>
 
== Наводи ==

Прегледник