Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 61 бајт ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на 62.162.124.161 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
(Заебанции)
с (Отстрането уредувањето на 62.162.124.161 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
 
[[Категорија:Годишни денови|920]]
2000 Иван Рамљак- Беровски арамија

Прегледник