Разлика помеѓу преработките на „Морено Мозер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 202 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с
:Трофео Лаигвелја (2012)
:Страде Бјанке (2013)
| updated = 1411 мартноември 2013
}}
 
;2013
: 1. Страде Бјанке
: 2. Трка околу Франкфурт
: 7. [[Класика де Сан Себастијан 2013|Класика де Сан Себастијан]]
{{Palmares end}}
 
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врска|Moreno Moser}}
 
* [http://www.teamliquigascannondale.com/2012/eng/main.php?mod=scAtleti&id=10 Профил на Ликвигас-Канондале]
* {{cycling archives|50286}}

Прегледник