Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 20 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.25 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер...)
с
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Објекти на светскоСветско наследство во Грција]]
[[Категорија:Археолошки локалитети во Грција]]
[[Категорија:Градови во Кралството Македонија]]

Прегледник