Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
an image changed
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q188890 (translate me))
с (an image changed)
|-
|-
|align="center" colspan="2"|[[Податотека:Veszprém departemento blazonoCoa_Hungary_County_Veszprém.jpgsvg|100п|Грб на округот]]
|-
|align="center" colspan="2"|[[Податотека:VeszprémMegye.png|250п]]
19

уредувања

Прегледник