Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Јоанис Метаксас“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
→‎Петранка Јанева: ново заглавие
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
 
(→‎Петранка Јанева: ново заглавие)
{{Страница за разговор}}
 
== Петранка Јанева ==
 
Пепа била убава девојка со обем на гради 70
Анонимен корисник

Прегледник