Разлика помеѓу преработките на „Штокавско наречје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 60 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија: Лингвистика]]
[[Категорија: Јазици]]
[[Категорија: Јазични семејства]]
[[Категорија: Словенски јазици]]
[[Категорија: Српски јазик]]
959

уредувања

Прегледник