Разлика помеѓу преработките на „Штокавско наречје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2.520 бајти ,  пред 12 години
Нова страница: '''Штокавското наречје''' зафаќа најголем дел од српскохрватската јазична територија. Тоа се п...
(Нова страница: '''Штокавското наречје''' зафаќа најголем дел од српскохрватската јазична територија. Тоа се п...)
(нема разлика)
959

уредувања

Прегледник