Разговор со корисник:NatasaNedanoska: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(→‎Лого на училиштето: ново заглавие)
Нема опис на уредувањето
 
Дали вашето училиште има лого? Може ли да го подигнете логото на Заедничката ризница? --[[User:Brest|brest]] <small>([[User talk:Brest|разговор]])</small> 03:52, 15 март 2013 (CET)
 
== Најактивен професор ==
Комисијата за избор додели трета награда за вашата активност во категоријата „најактивен професор“ во текот на учебната 2012/2013 година. Повеќе информации [[Википедија:Во вашето училиште#Избор на најактивни]].--[[User:Brest|brest]] <small>([[User talk:Brest|разговор]])</small> 15:00, 23 август 2013 (CEST)

Прегледник