Разлика помеѓу преработките на „Депресијација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 104 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2409135
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2409135)
[[Категорија:Монетарна економија]]
[[Категорија:Финансии]]
 
[[cs:Depreciace]]
[[en:Currency appreciation and depreciation]]
[[nl:Depreciatie]]
[[sv:Depreciering]]

Прегледник