Прејди на содржината

Категорија:Венецуелци: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Fooian people|Country=Венецуела|Nationality=Венецуелци}} {{Катпов}} {{рв|People of Venezuela}} Категорија:Ве...)
 
сНема опис на уредувањето
{{Fooian people|Country=Венецуела|Nationality=Венецуелци}}
{{Катпов}}
{{рв|People of Venezuela}}