ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 73 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Брише: cs, ia, nn, pt [r5545]
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: nah:GNU)
с (Бот Брише: cs, ia, nn, pt [r5545])
[[bs:GNU]]
[[ca:GNU]]
[[cs:GNU]]
[[da:GNU]]
[[de:GNU]]
[[hr:GNU]]
[[hu:GNU]]
[[ia:Projecto GNU]]
[[id:GNU]]
[[ilo:GNU]]
[[nah:GNU]]
[[nl:GNU]]
[[nn:GNU-prosjektet]]
[[no:GNU]]
[[pl:GNU]]
[[pt:Projecto GNU]]
[[ro:GNU]]
[[ru:GNU]]
24.401

уредување

Прегледник