Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Автотаксономија/Вистински мајмуни“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q13217943
с (Робот: Додава arz:قالب:Taxonomy/Simiiformes)
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q13217943)
 
|link=Вистински мајмуни
|parent=Сувоносни мајмуни
}}
}}<noinclude>
[[en:Template:Taxonomy/Simiiformes]]
[[eu:Txantiloi:Taxonomy/Simiiformes]]
[[ml:ഫലകം:Taxonomy/Simiiformes]]
[[arz:قالب:Taxonomy/Simiiformes]]
[[ne:ढाँचा:Taxonomy/Simiiformes]]
[[ta:வார்ப்புரு:Taxonomy/Simiiformes]]
[[tl:Padron:Taxonomy/Simiiformes]]
</noinclude>

Прегледник